Vítejte na stránkách chovatelské stanice z Kordů Bo-Ry.
IGP4775.jpg
IMG_7094.JPG
IMG_6470.JPG
21.3.2011

21.3.2011

21.3.2011

21.3.2011

Amonek
21.03.2011

21.03.2011

Teta Merouska a Keisi
Procházka 29.12.2009

Procházka 29.12.2009

B-)

B-)

;-)

;-)

:-)

:-)

Border kolie / Border collie

Meri už docela povyrostla (v kohoutku měří celých 50 cm). Je veselá, hravá, miluje aport, rychlé běhání a osvěžení ve vodě.
Canisterapie Zlín 6.6.09

Canisterapie Zlín 6.6.09

Canisterapie je radost, která kouzlí úsměvy na tváři všem, kteří se s ní setkají. Už pár týdnů sleduji Meri, jak mile se umí chovat k cizím lidem, obvzláště k dětem a ke starším. I když je po většinu času VELMI živá, je k neuvěření, jak se umí zklidnit při setkání s dětmi (velmi ráda se mazlí, tulí, nechá se pohladit). S Meri chodívám i za mou babičkou, abychom jí zpříjemnily chvíle ve stáří. A tak mě tedy napadlo, že by Meri svou povahou mohla pomáhat dalším lidem, kteří to potřebují. Zkontaktovala jsem Canisterapeutické centrum ve Zlíně a paní Radku Růžičkovou, no a ta mě pozvala na předváděcí akci. Vůbec jsem nečekala, jak to dopadne:). Nejen, že Meri vůbec nebyla vyplašená z hudby a hromady lidí, ale naopak nechala se všemi klidně hladit, tahat a objímat. Na oplátku téměř každého odměnila hubičkou:). Myslím, že napoprvé se to docela povedlo a doufám, že budeme moct přispět i příště k dobré věci. Poznaly jsme mnoho lidí, kteří se umí radovat z obyčejného života a to je moc krásné. Více foto ZDE.
Poděkování patří Renátě Hejtmánkové a její fence Kessi (mamča Meri:), na jejichž stránkách jsem objevila, co je canisterapie.
Merinka v 16 týdnech:)
Nastalo jaro a je třeba pracovat na zahrádce. Pes bývá milý společník (obvzláště Meri). Včera se dokonce snažila i pomáhat. Kam jsme ji postavili, tam vyhrabala díru. Naštěstí to bylo v místech, kam měly přijít brambory, takže jsme do děr naházeli tuto původem jihoamerickou plodinu (jen ty řádky byly hodně cikcak:).... Po zasazení sazeniček cibule a semínek mrkve jsme nepotřebovali ani těžký válec k urovnání půdy - i tady Meri zastala funkci válce excelentně. Zahrádka byla poválená dokonale, jen nemůžu říct, že by byla urovnaná.
V neděli 1.3. jsme si udělaly společný výlet za humny. Moc se nám to líbilo - hlavně hledání a chytání myšek (nic jsme ale nechytily;o)).
V sobotu k večeru jsme ze Zlína přivezli to úchvatné štěňátko! Momentálně bohužel nemáme k dispozici žádný přístroj, kterým by šel udělat kvalitní vizuální záznam:(. Dodáme později.
Můžu jen říct, že Meri se pořád směje:) a je moc chytrá.
!Asi za 14 dnů doma přivítáme štěňátko border kolie jménem American Beauty!:) Všichni už se těšíme a přípravy na nového člena rodiny vrcholí.
AMERICAN BEAUTY

AMERICAN BEAUTY

american beauty ivelbero´s darling
foto z 1. týdne
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Stránky zdarma

Máte zájem o štěňata z naší chovatelské stanice?

Ne, nemám zájem (1 | 1%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one