Vítejte na stránkách chovatelské stanice z Kordů Bo-Ry.
IGP4775.jpg
IMG_7094.JPG
IMG_6470.JPG
21.3.2011

21.3.2011

21.3.2011

21.3.2011

Amonek
21.03.2011

21.03.2011

Teta Merouska a Keisi
Procházka 29.12.2009

Procházka 29.12.2009

B-)

B-)

;-)

;-)

:-)

:-)

Tábor s Jihočechy - obrázek

Tábor s Jihočechy - obrázek

Budím se do teplého sobotního rána s myšlenkou, že zhruba za hodinu odjíždím. Směr Jižní Čechy. Balím batoh, nakládám Meri do auta a vyrážíme na desetidenní výcvikové soustředění na Spáleniště nedaleko Přední Výtoně. Nevím jestli se mám na Jihočeské kynology záchranáře těšit nebo se bát. Cestou se ve mě mísí různé pocity, obavy, radost, nedočkavost...
Přes všechny mé podivné a měnící se nálady byl tento týden v Jižních Čechách skvělou zkušeností, navíc zhodnocenou dvěmi úspěšně složenými zkouškami.

Celý pobyt měl svůj řád a smysl. Tréninky probíhaly dvakrát denně v různých terénech. Měli jsme možnost cvičit v trenažeru, na rotě i v okolních lesech. Navíc každý den s jiným instruktorem takže jsme mohli vidět odlišné metody výcviku. Během celého týdne se konaly také zkoušky různých typů a úrovní (ZZP2, ZVP1, ZZP1, ZTV1) a vše bylo završeno sobotním Bohemia Cupem RHW (více na stránkách SZBK).
Příjemné bylo také to, že jsme se mohli na zkoušky přihlašovat či odhlašovat v průběhu soustředění. Po menším váhání jsem se s Meri přihlásila na středeční ZZP1 a páteční ZTV1. Velké obavy jsem měla z poslušnosti při ZZP1, ale ve výsledku jsme si odnesly hodnocení dobře a zkoušku jsem složily. Na pátečních ZTV1 jsme měly poslušnost o poznání lepší a po prvním speciálu jsem byla docela klidná. Klid mě neopouštěl ani při hlášení a nástupu na druhý speciál. Po cca 15 minutách prohledávání terénu bez nálezu osoby a bez citelného větříčku jsem se začala modlit, aby se NĚCO stalo. Prosila jsem alespoň o malý vánek. Hladina adrenalinu v krvi mi rychle stoupala, věděla jsem, že si musíme pospíšit, jinak jsme v pytli. Slyšela jsem, jak rolničky na krku Meri cinkají slaběji a slaběji v dálce v nepřehledném porostu. Utichly. A už se ozývalo jen vyčerpané... HAF, HAF, HAF... Konečně jsme našly i poslendí osobu! Štěstím jsem se vznášela kdesi na oběžné dráze...:-D.

Tak se nám podařilo, že jsem během jednoho týdne složily dvě zkoušky. A co víc, jsme bohatší o další zkušenosti a poznaly jsme spoustu dobrých lidí a kamarádů nejen z Jihočecké brigády SZBK.:-). A to je k nezaplacení!

FOTO z akce naleznete ZDE.
24.12.2015 09:24:15
dinko_jitta
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Stránky zdarma

Máte zájem o štěňata z naší chovatelské stanice?

Ne, nemám zájem (1 | 2%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one